Logo
Εκτύπωση αυτής της σελίδας
26 Ιουν

14ο Πρωτάθλημα 5Χ5 του ΟΠΑΚΠΑ ΔΦ

    5x5.1

    Ο Οργανισμός Πολιτισμού Αθλητισμού Κοινωνικής Προστασίας Αλληλεγγύης Δήμου Φαρσάλων (ΟΠΑΚΠΑ ΔΦ) μετά από την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε την Παρασκευή 22 Ιουνίου -παρουσία των αρχηγών των ομάδων - στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου ανακοινώνει το Πρόγραμμα των αγώνων του 14ου Πρωταθλήματος 5Χ5.

Στο 14ο Πρωτάθλημα 5Χ5 συμμετέχουν οι ομάδες:

1ο ΓΚΡΟΥΠ ΠΑΙΔΩΝ:
1) ΧΑΒΑΛΕΔΕΣ
2) NOOBADES
3) BULLS
4) GREEK WARRIORS
5) ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ

2ο ΓΚΡΟΥΠ ΕΦΗΒΩΝ:
1) JOBITOULIGUNS
2) ROSANEGROS
3) PELFE
4) ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
5) PLAYBOYS
6) LOS BOSTEROS
7) ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ
8) ΜΠΛΑΟΥΓΚΡΑΝΑ
9) ΓΙΟΥΒΕΤΣΟΥΣ
10) ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
11) UNICORNS
12) ΚΙΤΡΙΝΟ ΥΠΟΒΡΥΧΙΟ
13) GIALLOROSSI

3ο ΓΚΡΟΥΠ ΑΝΔΡΩΝ:
1) ΣΕΛΕΣΑΟ
2) ΡΕΑΛ ΜΑΓΝΗΤΕΣ
3) ΧΟΤ ΣΠΕΡΜΣ
4) ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
5) ΑΓΡΟΚΗΠΙΟ
6) ΑΟ ΡΟΜΑ
7) ΛΑΙΚΑ ΠΑΙΔΙΑ
8) ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΛΑ
9) ΜΑΧΗΤΕΣ
10) ΠΥΡΑΥΛΟΙ
11) MAESTROS
12) ΚΑΜΟΡΑ
13) ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
14) HOT DOGS

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ :

ΔΕΥΤΕΡΑ 25/6
ΠΑΙΔΙΚΟ
18:30 ΧΑΒΑΛΕΔΕΣ – NOOBADES
19:30 BULLS – GREEK WARRIORS
ΕΦΗΒΙΚΟ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
20:30 UNICORNS – ΓΙΟΥΒΕΤΣΟΥΣ
21:30 ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ – GIALLOROSSI
22:30 ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ – ΜΠΛΑΟΥΓΚΡΑΝΑ

ΤΡΙΤΗ 26/6
ΠΑΙΔΙΚΟ
18:30 ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ – ΧΑΒΑΛΕΔΕΣ
19:30 BULLS – NOOBADES
ΑΝΤΡΙΚΟ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
20:30 ΣΕΛΕΣΑΟ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
21:30 ΧΟΤ ΣΠΕΡΜΣ – ΡΕΑΛ ΜΑΓΝΗΤΕΣ
22:30 ΑΟ ΡΟΜΑ – ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ

ΤΕΤΑΡΤΗ 27/6
ΠΑΙΔΙΚΟ
18:30 ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ – NOOBADES
19:30 GREEK WARRIORS – ΧΑΒΑΛΕΔΕΣ
ΕΦΗΒΙΚΟ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
20:30 LOS BOSTEROS – ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
21:30 ROSANEGROS – PLAYBOYS
22:30 PELFE – JOBITOULIGUNS

ΠΕΜΠΤΗ 28/6
ΠΑΙΔΙΚΟ
18:30 GREEK WARRIORS – NOOBADES
19:30 BULLS – ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ
ΑΝΤΡΙΚΟ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
20:30 ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΛΑ - ΠΥΡΑΥΛΟΙ
21:30 ΜΑΧΗΤΕΣ – ΛΑΙΚΑ ΠΑΙΔΙΑ
22:30 ΚΑΜΟΡΑ – HOT DOGS

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29/6
ΠΑΙΔΙΚΟ
18:30 BULLS – ΧΑΒΑΛΕΔΕΣ
19:30 GREEK WARRIORS – ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ
ΕΦΗΒΙΚΟ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
20:30 ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ – ΚΙΤΡΙΝΟ ΥΠΟΒΡΥΧΙΟ
21:30 UNICORNS – GIALLOROSSI
22:30 ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ – ΓΙΟΥΒΕΤΣΟΥΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 2/7
(ΕΦΗΒΙΚΟ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ - ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΠΑΙΔΙΚΟΥ)
18:30 ΓΙΟΥΒΕΤΣΟΥΣ - ΜΠΛΑΟΥΓΚΡΑΝΑ
19:30 ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ – ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
20:30 ΚΙΤΡΙΝΟ ΥΠΟΒΡΥΧΙΟ - GIALLOROSSI
21:30 ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ Α
22:30 ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ Β

ΤΡΙΤΗ 3/7
ΑΝΤΡΙΚΟ Α΄ – Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
18:00 ΣΕΛΕΣΑΟ – ΡΕΑΛ ΜΑΓΝΗΤΕΣ
19:00 ΧΟΤ ΣΠΕΡΜΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
20:00 ΑΓΡΟΚΗΠΙΟ – ΑΟ ΡΟΜΑ
21:00 ΛΑΙΚΑ ΠΑΙΔΙΑ – ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΛΑ
22:00 ΜΑΧΗΤΕΣ - ΠΥΡΑΥΛΟΙ
23:00 MAESTROS - ΚΑΜΟΡΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 4/7
ΕΦΗΒΙΚΟ Α΄ – Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
18:00 JOBITOULIGUNS - ROSANEGROS
19:00 PELFE – ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
20:00 PLAYBOYS – LOS BOSTEROS
21:00 ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ - ΜΠΛΑΟΥΓΚΡΑΝΑ
22:00 ΓΙΟΥΒΕΤΣΟΥΣ – ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
23:00 UNICORNS – ΚΙΤΡΙΝΟ ΥΠΟΒΡΥΧΙΟ

ΠΕΜΠΤΗ 5/7
ΑΝΤΡΙΚΟ Α΄ – Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
18:00 ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΛΑ - ΜΑΧΗΤΕΣ
19:00 HOT DOGS - MAESTROS
20:00 ΠΥΡΑΥΛΟΙ – ΛΑΙΚΑ ΠΑΙΔΙΑ
21:00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΡΕΑΛ ΜΑΓΝΗΤΕΣ
22:00 ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ - ΑΓΡΟΚΗΠΙΟ
23:00 ΣΕΛΕΣΑΟ – ΧΟΤ ΣΠΕΡΜΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6/7
ΕΦΗΒΙΚΟ Α΄ – Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
18:00 ΚΙΤΡΙΝΟ ΥΠΟΒΡΥΧΙΟ - ΓΟΥΒΕΤΣΟΥΣ
19:00 ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - UNICORNS
20:00 ΜΠΛΑΟΥΓΚΡΑΝΑ - GIALLOROSSI
21:00 PLAYBOYS - PELFE
22:00 LOS BOSTEROS - ROSANEGROS
23:00 JOBITOULIGUNS – ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 8/7
21:00 ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 9/7
ΑΝΤΡΙΚΟ Α΄ – Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
18:00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΑΟ ΡΟΜΑ
19:00 ΑΓΡΟΚΗΠΙΟ - ΣΕΛΕΣΑΟ
20:00 ΧΟΤ ΣΠΕΡΜΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
21:00 ΜΑΧΗΤΕΣ – HOT DOGS
22:00 MAESTROS – ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΛΑ
23:00 ΠΥΡΑΥΛΟΙ – ΚΑΜΟΡΑ

ΤΡΙΤΗ 10/7
ΕΦΗΒΙΚΟ Α΄ – Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
18:00 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΕΣ – PLAYBOYS
19:00 LOS BOSTEROS - JOBITOULIGUNS
20:00 ROSANEGROS - PELFE
21:00 UNICORNS - ΜΠΛΑΟΥΓΚΡΑΝΑ
22:00 ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ – ΚΙΤΡΙΝΟ ΥΠΟΒΡΥΧΙΟ
23:00 GIALLOROSSI – ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 11/7
ΑΝΤΡΙΚΟ Α΄ – Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
18:00 ΛΑΙΚΑ ΠΑΙΔΙΑ - ΚΑΜΟΡΑ
19:00 ΜΑΧΗΤΕΣ - MAESTROS
20:00 HOT DOGS – ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΛΑ
21:00 ΑΓΡΟΚΗΠΙΟ – ΧΟΤ ΣΠΕΡΜΣ
22:00 ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ - ΣΕΛΕΣΑΟ
23:00 ΑΟ ΡΟΜΑ – ΡΕΑΛ ΜΑΓΝΗΤΕΣ

ΠΕΜΠΤΗ 12/7
ΕΦΗΒΙΚΟ Α΄-Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
18:00 ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ – UNICORNS
19:00 GIALLOROSSI - ΓΙΟΥΒΕΤΣΟΥΣ
20:00 ΜΠΛΑΟΥΓΚΡΑΝΑ – ΚΙΤΡΙΝΟ ΥΠΟΒΡΥΧΙΟ
21:00 PELFE – LOS BOSTEROS
22:00 ROSANEGROS – ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
23:00 PLAYBOYS – JOBITOULIGUNS

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/7
ΑΝΤΡΙΚΟ Α΄ – Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
18:00 ΡΕΑΛ ΜΑΓΝΗΤΕΣ - ΑΓΡΟΚΗΠΙΟ
19:00 ΧΟΤ ΣΠΕΡΜΣ – ΑΟ ΡΟΜΑ
20:00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
21:00 ΛΑΙΚΑ ΠΑΙΔΙΑ – HOT DOGS
22:00 ΚΑΜΟΡΑ – ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΛΑ
23:00 ΠΥΡΑΥΛΟΙ – MAESTROS

ΔΕΥΤΕΡΑ 16/7
ΑΝΤΡΙΚΟ Α΄ – Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
18:00 ΠΥΡΑΥΛΟΙ – HOT DOGS
19:00 ΛΑΙΚΑ ΠΑΙΔΙΑ - MAESTROS
20:00 MAXHTEΣ - ΚΑΜΟΡΑ
21:00 ΑΓΡΟΚΗΠΙΟ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
22:00 ΡΕΑΛ ΜΑΓΝΗΤΕΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
23:00 ΣΕΛΕΣΑΟ – ΑΟ ΡΟΜΑ

ΤΡΙΤΗ 17/7
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΕΦΗΒΩΝ
20:00 Α ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
21:00 Β ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
22:00 Γ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
23:00 Δ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 18/7
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΑΝΔΡΩΝ
20:00 Α ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
21:00 Β ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
22:00 Γ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
23:00 Δ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/7
ΗΜΤΕΛΙΚΟΙ ΕΦΗΒΩΝ – ΑΝΔΡΩΝ
20:00 Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
21:00 Β ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
22:00 Γ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
23:00 Δ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 23/7
ΤΕΛΙΚΟΙ ΕΦΗΒΩΝ – ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΦΗΒΩΝ
22:00 ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΩΝ

• Η ΦΑΣΗ ΤΩΝ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ ΕΦΗΒΩΝ ΚΑΙ ΑΝΔΡΩΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΧΙΑΣΤΙ (1ος-4ος, 2ος-3ος)
• ΣΤΗΝ ΦΑΣΗ ΤΩΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ ΕΦΗΒΩΝ ΚΑΙ ΑΝΔΡΩΝ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΘΑ ΠΡΟΚΥΨΟΥΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΛΗΡΩΣΗ
• ΟΙ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΛΟΓΩ ΚΑΙΡΙΚΩΝ ΣΥΝΘΗΚΩΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΓΟΝΤΑΙ ΕΙΤΕ ΤΟ ΕΡΧΟΜΕΝΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΙΤΕ ΤΗΝ ΕΡΧΟΜΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΘΕ ΕΒΔΟΜΑΔΟΣ.

Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ ΔΗΜΟΥ ΦΑΡΣΑΛΩΝ (Ο.Π.Α.Κ.Π.Α. Δ.Φ.) ΕΥΧΕΤΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΣΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!